Tomra

شرکت Tomra بزرگترین تولید کننده ی انواع دستگاه های سورتینگ با بهره گیری از کلیه ی تکنولوژی های موجود در دنیا شامل لیزر، دوربین، ایکس ری و تکنولوژی های ترکیبی از کشورهای نروژ، ایرلند و بلژیک می باشد. این کمپانی همواره با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها، روش های نوینی را در صنعت سورت ارائه کرده و پیشگام در این عرصه می باشد. این کمپانی طیف گسترده ای از انواع سورترها با کاربردهای متفاوت را ارئه کرده است که تقریبا تمامی محصولات کشاورزی از جمله حبوبات و خشکبار، انواع میوه جات و سبزیجات تازه و منجمد، انواع فراورده های سیب زمینی و ... را شامل می شود. در برخی از سورترهای ارائه شده توسط این کمپانی که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های اختراع شده توسط خود کمپانی طراحی و ساخته شده اند علاوه بر ویژگی های ظاهری محصول مانند شکل، رنگ و ساختار، ویژگی های بیولوژیکی آن مانند کلروفیل، افلاتوکسین، آب و ...نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

Bigtem

کمپانی Bigtem طراحی و تولید کننده انواع خطوط فرآوری مواد غذایی از کشور ترکیه می باشد که فعالیت خود را از سال 1973 آغاز کرده است. این شرکت علاوه بر ارائه انواع خطوط کامل فرآوری انواع محصولات کشاورزی و مواد غذایی، ماشین آلات جداگانه مختلفی را بمنظور استفاده در انواع خطوط فرآوری مواد غذایی برای مشتریان عرضه می کند.

Meyer

Meyer بزرگترین و اولین کمپانی تولید کننده ی سورترهای دوربینی و ایکس-ری در چین و یکی از 5 کمپانی بزرگ دنیا در زمینه تولید سورترهای دوربینی می باشد. این کمپانی تنها کمپانی چین است که هم تکنولوژی تولید سورتر دوربینی و و هم ایکس ری را دارد. Meyer اولین سورتر دوربینی در کشور چین را در سال 1993 برای سورت برنج ارائه کرد و امروزه با در دست داشتن بیش از 60 درصد بازار چین سالانه بیش از 6000 انواع سورتر دوربینی را روانه بازار می کند. سورترهای تولید شده توسط این کمپانی هم اکنون در بیش از 86 کشور جهان در حال کار هستند. شرکت Meyer علاوه بر تولید سورترهای دوربینی محصولات دیگری را نیز به بازار ارئه می کند که از جمله آن ها می توان به دستگاه تصویربرداری 3 بعدی از فک و جمجه قابل استفاده در دندان پزشکی و دستگاه اسکن تایر اشاره کرد.

Tecnoceam

Tecnoceam یک کمپانی ایتالیایی فعال در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط فرآوری انواع سبزیجات با بیش از 35 سال سابقه در این عرصه می باشد. این کمپانی با ارائه خطوط پیشرفته، راه حل های مناسبی را برای فرآوری و نگهداری انواع سبزیجات تازه، سبزیجات پخته شده، انواع ترشیجات تهیه شده در روغن یا سرکه، سس گوجه فرنگی و ...ارائه می کند. این کمپانی قادر است خطوط را بنا به درخواست مشتریان طراحی کرده و موارد مورد نظر مشتریان را در خطوط اعمال نماید. ماشین آلات ارائه شده توسط این کمپانی طیف بسیار گسترده ای از نیازهای موجود در کارخانجات فرآوری مواد غذایی را پوشش می دهد.

Formit

Formit یک کمپانی فنلاندی می باشد که تخصص آن در زمینه تجهیزات پوست کنی، شکل دهی و برش برای انواع میوه و سبزیجات می باشد. این کمپانی در محصولات خود همواره از جدیدترین تکنولوژی ها و نوآوری ها استفاده می کند. از ماشین آلات ارائه شده توسط این کمپانی می توان به ماشین آلات پوست کنی، فرم دهی و برش هویج، سیب زمینی و انواع میوه جات اشاره کرد. این کمپانی علاوه بر ماشین آلات ذکر شده خطوط متنوع فرآوری سبزیجات و ماشین آلات مربوطه را نیز به مشتریان ارائه می نماید.

Dofra

Dofra یک کمپانی معتبر هلندی می باشد که در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات فرآوری سبزیجات مختلف مانند سیب زمینی، هویج، پیاز، فلفل، قارچ و ... فعالیت می نماید. این کمپانی فعالیت خود را در سال 1959 شروع کرده است و با بکارگیری مهندسین طراح و ساخت زبده و مواد اولیه با کیفیت بالا، هر ساله محصولات جدید با تکنولوژی به روز را برای رفع نیازهای مشتریان ارائه می نماید.

Pattyn

Pattyn یک کمپانی معتبر بلژیکی می باشد که فعالیت خود را از سال 1952 در زمینه تولید انواع خطوط بسته بندی و ماشین آلات مربوطه آغاز کرده است. این کمپانی به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت بسته بندی راهکارهای نوینی را برای بسته بندی انواع کالاها ارئه می کند. محصولات ارائه شده توسط کمپانی شامل خطوط بسته بندی کامل و اتوماتیک که تمام مراحل را از باز کردن جعبه تا پر کردن و بستن آن را بصورت خودکار انجام می دهند و همچنین ماشین آلات جدا را شامل می شوند که این ماشین آلات و خطوط برای انواع محصولات غذایی و غیر غذایی با ظرفیت های متفاوت طراحی و ارائه می شوند. از جمله ماشین آلات ارائه شده توسط این کمپانی می توان به ماشین آلات جعبه باز کن، دستگاه های آماده سازی جعبه، ماشین آلات پر کن و توزین خودکار، انواع ماشین آلات بسته بندی و بسیاری از ماشین آلات ترکیبی و چندکاره اشاره کرد.